מהפכת הפינטק

שיחה על השינויים הטכנולוגיים-דיגיטליים המתרחשים בעולם הבנקאות הגלובלי כל הזמן: טכנולוגיות פיננסיות הנותנות שירותי ביטוח אוטומטי, מסחר, שירותי בנקאות, ואפילו ניהול סיכונים פיננסיים. מה צופן לנו העתיד, ואיך ייראה העולם הפיננסי שלנו בעוד עשר, עשרים ומאה שנה?


בהשתתפות:
 מיקי בודאי, מנכ״ל טרנסמיט סקיוריטי; רקפת רוסק עמינח, שותפה מנהלת ב-Team8 Fintech.האם העתיד שוכן בלימוד אנשים או בלימוד מכונות?

האם בעתיד המכונה תחליף את האדם? האם בעוד עשר שנים, ואולי פחות, לא יהיה צורך יותר בשירות של בני אדם - בשיחה, בלחיצת יד, בשאלה? האם כל מה שנלמד, נדע ונחווה יכוון על ידי מכונות? שניים ממובילי תחום ה-AI בישראל בשיחה שבודקת כיצד ייראה העתיד שלנו כחברה.


בהשתתפות: 
עומר כילף, מנכ״ל ומייסד משותף באינוויז; יגאל קמינקא, ממייסדי החברה JoyTunes.הומו סאפיינס 2.0

העולם הולך ומשתנה מול עינינו: לפעמים נדמה שאנחנו לא מצליחים לעמוד בקצב ההתפתחות והקידמה, ודברים שרק לפני זמן קצר היו בגדר חלום הם היום המציאות שלנו. מייקל אייזנברג בשיחה אישית עם איל קיציס על איך הפיתוחים הטכנולוגיים ישפיעו על המין האנושי בטווח הארוך.

בהשתתפות:
מייקל אייזנברג, שותף כללי בקרן אלף. השקעות מנצחות

כולנו מחפשים את היוניקורן הבא: את ההמצאה שאף אחד לא חשב עליה, או את זו שעדיין לא הצליחו להגשים. יעל ויזל, שמכרה את סטרטאפ האופנה שלה "זיקית" לוולמארט במאות מיליוני דולרים, נפגשת לשיחה עם חגי שרייבר, מנהל ההשקעות הראשי בחברת הפניקס. יחד השניים ינסו להסביר מה הופך חברה ליוניקורן - מה גורם לחברה להשקיע בסטרטאפ, איך למשוך תשומת לב של משקיע ומה הופך השקעה לכדאית ואטרקטיבית.

בהשתתפות:
חגי שרייבר, מנהל ההשקעות הראשי בחברת הפניקס; יעל ויזל, מנכ״לית ומייסדת שותפה ב-Zeekit וראש מרכז הפיתוח של Walmart בישראל.אחד על אחד עם גיל שויד

קרן מרציאנו בשיחה אחד על אחד עם גיל שויד, מראשוני יזמי ההייטק בארץ, מייסד חברת צ'ק פוינט וחתן פרס ישראל להייטק לשנת 2018. איך נראה עולם ההייטק אז והיום? מה הופך יזם ליזם טוב? מה הופך סטרטאפ למצליח? האם יש נוסחה מנצחת? מה שויד מחפש כיום בעולם ההייטק, ואיך הוא מעסיק את עצמו?

בהשתתפות:
 גיל שויד, מנכ"ל צ'ק פוינט.יזמים סדרתיים

אסף רפפורט ועינת גז, שיזמו כל אחד שורה של סטרטאפים מצליחים, בשיחה על יזמים סדרתיים, על החיפוש הבלתי פוסק אחרי הדבר הבא, על ההצלחות והכישלונות, על ההכרח להפוך ליוניקורן ועל הצורך הבלתי מתפשר להצליח בכל מחיר.

בהשתתפות:
 אסף רפפורט, מייסד ומנכ"ל Wiz; עינת גז, מנכ"לית ומייסדת משותפת של חברת פאפאיה גלובל.טכנולוגיות חדשות

איך לנצל עד תום את הטכנולוגיות החדשות כמו דור 5 וטכנולוגיות הענן? תעשיית ההייטק צריכה לקחת אחריות, להבין את הפוטנציאל שיש באמצעים החדשים וללמד את הציבור כיצד להפיק מהם את המיטב. מוביליות חברתית, נסיעה בטוחה, אלו רק חלק מהדברים שמתחילים בטכנולוגיה ושיגרמו לחברה שלנו לשנות את פניה.

בהשתתפות:
 גיל רוזן, סמנכ“ל השיווק הגלובלי בחברת אמדוקס.האם אנחנו בעיצומה של בועה?

אין ספק שהתנאים החדשים בשוק הביאו לעלייה חדה בהשקעות בחברות סטארט-אפ; מספר חברות היוניקורן, ששוויין עולה על מיליארד דולר, עולה הרבה מעל המשוער. מצד אחד נראה כאילו מדובר במגמה מסוכנת, בבלון שעומד להתפוצץ - אבל מצד שני אי אפשר להתעלם מכמות ומעוצמת ההזדמנויות שהיא מייצרת. ניר צוק, מקים פאלו אלטו ואחד היזמים הישראלים המצליחים בעולם, מדבר על הסכנות ועל ההזדמנויות.

בהשתתפות: 
ניר צוק, מייסד ו-CTO בחברת פאלו אלטו נטוורקס.התחרות על עובדי ההייטק

גיוס עובדים הוא אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני עולם ההייטק של היום. הביקוש עולה על ההיצע, התחרות מטורפת והמשכורות מרקיעות שחקים. כל גיוס מלווה בעבודה קשה ובאכזבות. שירי גרוסברד וסופי מלניק אמיתי, שתיים מארבע מנהלות שיווק מהבכירות והמובילות בארץ, החליטו להרים את הכפפה ולהקים קהילה מקצועית והסברתית שנותנת מענה לשאלות של גיוס עובדים, פיטורים, קשר לנעשה בעולם, שיווק נכון של חברות ורעיונות ועוד.

בהשתתפות: 
שירי גרוסברד, מנהלת מיתוג מעסיק וחווית עובדים בחברת ורביט; סופי מלניק אמיתי, CMO in Residence בקרן ההשקעות JOYVentures.חוקי המשחק החדשים

זיו מנדל, סמנכ"ל בכיר במטריקס, מסביר מה מייחד את עולם ההייטק הישראלי, איך פעלת חברה טכנולוגית בארץ, איך תיראה ישראל בעוד עשר שנים מבחינת פיתוח טכנולוגי, מה הסכנות העומדות בפני השוק הזה ומה דעתו על כמות היוניקורנים שצצים.

בהשתתפות: 
זיו מנדל, סמנכ"ל בכיר במטריקס.שנת הפריצה של ההייטק הישראלי

שנת 2020 הייתה שנה חריגה בעולם ההייטק הישראלי: מצד אחד שפל בכמות האקזיטים, ומצד שני שיא בהנפקות. גיוסי ההון של הסטארטאפים הישראלים הגיעו השנה לשיא של כמעט 10 מיליארד דולר. אחרי שהקורונה עצרה כמעט לחלוטין את הפעילות בחצי השנה הראשונה של 2020, חצי השנה השנייה פיצתה על כך ואפילו יותר. יורם טיץ, מנכ"ל שותף ב-EY ישראל, מסכם עבורנו את 2020 ומספק תחזית ל-2021.

בהשתתפות:
יורם טיץ, שותף מנהל ב-EY ישראל.

אסף רפפורט

מייסד ומנכ"ל Wiz

צילום: נתנאל טוביאס

גיל שויד

מנכ"ל צ'ק פוינט

צילום: צ׳ק פוינט

גיל רוזן

סמנכ“ל השיווק הגלובלי בחברת אמדוקס

צילום: עדי אורני

חגי שרייבר

מנהל ההשקעות הראשי בחברת הפניקס

צילום: ענבל מרמרי

זיו מנדל

סמנכ"ל בכיר במטריקס

צילום: סאם יעקובסון

יורם טיץ

שותף מנהל ב-EY ישראל

צילום: EY

יגאל קמינקא

ממייסדי החברה JoyTunes

צילום: JoyTunes

מייקל אייזנברג

שותף כללי בקרן אלף

צילום: באדיבות המצולם

יעל ויזל

מנכ״לית ומייסדת שותפה ב-Zeekit וראש מרכז הפיתוח של Walmart בישראל

צילום: דור מלכה

סופי מלניק אמיתי

CMO in Residence בקרן ההשקעות JOYVentures

צילום: דיוויד גראב

מיקי בודאי

מנכ״ל טרנסמיט סקיוריטי

צילום: דיוויד גארב

רקפת רוסק עמינח

שותפה מנהלת ב-Team8 Fintech

צילום: רון קדמי

עינת גז

מנכ"לית ומייסדת משותפת של חברת פאפאיה גלובל

צילום: באדיבות המצולם

שירי גרוסברד

מנהלת מיתוג מעסיק וחווית עובדים בחברת ורביט

צילום: דויד גראב

תומר בר זאב

מנכ"ל ומייסד שותף בחברת איירון סורס

צילום: אדם פרימר