פורום דיור מוגן,
הרבה יותר מבית

בין אם יש סגר או אין סגר, לדיירים בדיור מוגן זה לא כ״כ מפריע,
הם יכולים להמשיך להתאמן בחדר כושר, ליהנות בהופעות
ובעיקר - להיות ביחד.
קבלו הצצה ל-5 דיורים מוגנים שכל אחד מאיתנו ישמח לגור בהםקצת עלינו: רשת מגדלי הים התיכון הוקמה בשנת 1985, עם "הגחתו" לאוויר העולם של בית הדיור המוגן הראשון בישראל, לחופיה של העיר בת ים (מכאן גם מקור השם). על כן, זוהי הרשת בעלת הוותק הרב ביותר בתחום הדיור המוגן לגיל השלישי, אשר מתהדרת בערכי המצוינות והמובילות שלה, פורצת דרך ומחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום השירות, המתקנים, חיי התרבות הפנאי והחברה.


יום בחיי הדיירים: נהנים משגרת חיים מעניינת ושוקקת חברה ותרבות, כאשר זו האחרונה דינמית, משתנה, אינה שוקטת על שמריה ומתעדכנת בזרמים החדשים והעכשוויים. בתי הרשת מאפשרים "כר" פורה ליצירה, ביטוי ומשמעות עבור הדיירים – בגלריה, בסדנאות ובבימות, והם אשר מובילים ו"רוקחים" את המרקם האנושי והייחודי של כל בית. בתי הרשת הם מעטפת חמה לא רק עבור הדיירים, אלא גם עבור בני המשפחה, אשר זוכים לתרבות, תוכן, ייעוץ וליווי מקצועי.


אף פעם לא משעמם כאן כי: חרטנו על דגלנו את "מעניין לחיות פה" – תפיסת עולם המושתתת על תכנית בהתאמה אישית לכל דייר בהתאם לכישוריו, מאווייו ורצונותיו; תרבות קלאסית השזורה בתרבות עכשווית; הפקות מקור וכיתות אמן ייחודיות לבתי הרשת עם מיטב אמני ישראל; פעילויות ואירועים לחיזוק הקשר הבין דורי וקשרי הקהילה החובקת את הבתים שלנו; אירועים רשתיים המאחדים בין בתי הרשת ומעצימים את כוחנו כרשת המניפה את נס התרבות לגיל השלישי; "בימה אישית" בה משתפים דיירים ובני משפחותיהם מידיעותיהם ומניסיון חייהם דרך הרצאות, סדנאות, תערוכות אמנות ועוד; קמפוס במגדלים - הרצאות עם מיטב המרצים בתחומי דעת שונים; "בשביל ישראל" - טיולים מודרכים בשבילי ארץ ישראל; אליפות המגדלים – אירוע הספורט הגדול ביותר בארץ לבני הגיל השלישי, בשיתוף משרד התרבות והספורט - המתקיים אחת לשנתיים, אליו מתכוננים דיירנו באמצעות חוגים וסדנאות הספורט בבתי הרשת מידי יום ביומו.


מה תוכלו למצוא בכל דירה: היצע רחב של דירות החל מסטודיו ועד 4.5 חדרים, המעוצבות ומתוחזקות ברמה גבוהה ומשקיפות לנופים ירוקים וגינות מטופחות; זאת לצד מערכות מיגון של לחצני מצוקה וגלאי עשן – המחוברים לדלפק שירות לדייר המאויש 24/7.


למי כדאי לגור כאן: לאנשים שרוצים להוביל, לגלות ולחוות את השנים הטובות והמאושרות ביותר שלהם.


הצוות שלנו:  צוות העובדים שלנו הוא הלב הפועם של משפחת מגדלי הים התיכון . כרשת השואפת למצוינות ורואה את כבוד האדם המבוגר כערך עליון, ההון האנושי חשוב לנו ביותר ואנו משקיעים, מטפחים ומשמרים אותו. לצד הדרכות וסדנאות לעובדים, הקימה הרשת עתודה ניהולית שמטרתה קידום ואיוש מנהלים שצמחו והתפתחו בין כתליה.

קצת עלינו: חברת רובינשטיין נוסדה ב-1931 ופועלת בתחום הדיור המוגן משנת 1996. הניסיון, הידע והמקצוענות שלנו מבטיחים לדיירינו שקט נפשי, ביטחון ויציבות. בכל אחת מארבע האחוזות שלנו תמצאו דירות יוקרתיות ומרווחות, הבנויות בסטנדרט גבוה במיוחד ובטעם משובח. למען תחושת הביטחון זוכים הדיירים לשמירה מסביב לשעון, שירות קריאת מצוקה 24 שעות ביממה ולמקרה הצורך גם תוכנית GoldenCare ייחודית, המבטיחה טיפול סיעודי אישי לזקוקים לכך, במחיר מיוחד.


יום בחיי הדיירים: כל יום טומן בחובו, לכל דיירת ודייר, אינספור אפשרויות מהנות של ספורט, תרבות, אמנות, חברה והעשרה, משעות הבוקר המוקדמות ועד הערב המאוחר - והכל מחוץ לדלת הדירה. אתם רק צריכים לבחור את הפעילויות - ולהשתתף כרצונכם ולהנאתכם.


אף פעם לא משעמם כאן כי: מחוץ לדירה מחכים לכם כל המתקנים והשירותים, שהופכים את החיים לחופשה מתמשכת: בריכה מחוממת, חדר כושר, ספא, מרכז תרבות, יצירה וחוגים, הרצאות, טיולים, מפגשים חגיגיים, שירותי מזון איכותיים, ספרייה ועוד ועוד.


מה תוכלו למצוא בכל דירה: בכל אחת מהאחוזות שלנו דירות איכותיות, הבנויות בסטנדרט גבוה במיוחד ובטעם משובח. הדירות, בנות 2 חדרים, 2 חדרים מורחבים או 3 חדרים, מעוצבות ונעימות ובאותה מידה – גם נוחות ופרקטיות. באחוזת פולג כולל ההיצע גם בתים יפהפיים צמודי-קרקע עם גינה פרטית.


למי כדאי לגור כאן: לאנשים המחפשים מגורים איכותיים במיקומים מרכזיים, ביטחון אישי, חברתי ורפואי, קהילה חמה ותומכת ומגוון פעילויות ברמה הגבוהה ביותר.


הצוות שלנו: צוותי האחוזות הם בעלי ניסיון רב, מקצוענים בתחום הדיור המוגן ומתחייבים לדאוג לכם בכל זמן ובכל מצב. איכות החיים ושביעות הרצון של הדיירים, הם ההצלחה של כל צוות אחוזות רובינשטיין.קצת עלינו: רשת עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים, מונה מעל ל-1000 דיירים בחמישה בתים הפרוסים ברחבי הארץ. מספקת מערך שהוא יותר מדיור מוגן, אלא מקום שמציע חוויה חדשה, הסתכלות שונה על החיים, מקום בו תוכלו להמשיך לקיים חיים פעילים, חיוניים ומאושרים עם פעילויות ושירות מגוון אשר מגדירים את המיטב בדיור מוגן.יום בחיי הדיירים: ב-"בית בכפר" עושים מאמץ לייצר עבור הדיירים פעילויות מרתקות ושוברות שגרה. בין אם בפעילויות ספורטיביות כמו יוגה, פלדנקרייז, משחקי שח מט משותפים, ריקודי עם, הרצאות או משחקי קלפים, אף פעם לא משעמם.אף פעם לא משעמם כאן כי: יש לנו לוח פעילות עמוס כל טוב. אנו תמיד דואגים שכל אחד ימצא את נטיית ליבו והעדפותיו.מה תוכלו למצוא בכל דירה: ברשת בית בכפר יש את הדירות הגדולות ביותר בדיור מוגן. תמצאו אצלנו דירות מרווחות ויפות של 2-3 ו-1-1.5 חדרים, גינות, מדשאות, מתקנים מפנקים ועוד.


למי כדאי לגור כאן: לכל מי שמחפש משהו מעבר ל"דיור מוגן", איכות חיים, אנשים איכותיים, דירות מפנקות ופעילויות מגוונות.הצוות שלנו: בית בכפר מציבה סטנדרטים גבוהים של שירות, טיפול וגישה אישית לכל אחד מדייריה. נהלי העבודה של הצוות מאפשרים מתן מענה בכל עת ולכל צורך, יחד עם סביבה חמה ומטופחת, מערך רפואה מונעת, מאמני כושר, מצילים, מספרה פעילה ואף שירותי הסעה.

קצת עלינו: רשת “בית בלב” מקבוצת מכבי שירותי בריאות, היא חברה גדולה ומובילה בתחום הטיפול והשירות לאדם המבוגרהרשת בעלת ותק של למעלה מ-30 שנה והיא מציעה לבני הגיל השלישי חמישה בתי דיור מוגן איכותיים ומטופחים, בפריסה ארצית ועם גמישות מרבית במסלולי ההצטרפותבאמצעות מקצועיות ללא פשרות, חיי קהילה עשירים ומגוונים, צוות מיומן, יחס חם ומגוון דירות מפנקות, אנחנו מצליחים לספק לדיירינו חיים איכותיים, עניין, תמיכה וביטחון אישי.


יום בחיי הדיירים: דיירי רשת בית בלב נהנים כל יום מאיכות חיים גבוהה, מחיים בריאים ובטוחים, מאווירה חמה של בית, ומחיי קהילה ותרבות עשירים. דיירינו יכולים לבחור ולקחת חלק בפעילויות מתוך היצע עשיר של אירועי תרבות ואומנות, טיולים, מסיבות, הרצאות, פעילויות ספורט וחוגי העשרה. לרשות הדיירים עומדים גם חדרי מחשבים וגלישה באינטרנט, ספרייה רב לשונית, חדר ברידג', בית כנסת, מסעדה, בית קפה או קפיטריה וחדר כושר ובחלק מהבתים ניתן לבלות גם בבריכה, בספא הכולל ג'קוזי וסאונה, להתפנק בחדרי הטיפולים והמסאז', וליהנות גם ממספרה ומכון יופי.


אף פעם לא משעמם כאן כי:  בבתי הדיור המוגן של רשת בית בלב יש חיי קהילה תוססים בתוך הבית וגם מחוצה לו מול קהילות שונות בעיר. הבתים שלנו משופעים במרחבים ציבוריים משותפים בהם מתקיימים חיי חברה, אירוח משפחות וחברים, ארוחות משותפות וקיום אירועים ומסיבות. בין פעילות הבוקר, לארוחת הצהריים במסעדה ולהרצאה המרתקת אחר הצהריים, יש מפגשי פרלמנטים, משחקי חברה ובעיקר הרגשה של משפחה גדולה.


מה תוכלו למצוא בכל דירה: לבחירתכם מגוון דירות סטודיו בנות 1 או 1.5 חדרים וכן דירות 2 או 3 חדרים מסוגים שונים, לחלקן מרפסת פרטית וכולן צופות לנוף ירוק ופסטורלי. דירות מרווחות ומעוצבות, בנויות בסטנדרט גבוה וניתן לקבל אותן בעיצובן הנוכחי או לאחר שינויים, על פי העדפות וטעם האישי. בכל דירה קיים חדר רחצה נגיש, נקודות חשמל ואינטרנט, ארון שירות, כיריים חשמליים, מקרר, מזגנים, ארונות מטבח, נקודות טלוויזיה וכבלים, תריסים חשמליים ולחצני מצוקה.


למי כדאי לגור כאן: לכל מי שמחפש לגור במקום פסטורלי אך מרכזי, למי רוצה להרגיש אינדיבידואל אבל גם חלק מקהילה, למי שרוצה את העצמאות שלו לצד פעילויות משותפות וחיי חברה תוססים, למי שרוצה להרגיש חלק ממשפחה וחשוב לו הביטחון הסביבתי והרפואי ולמי שמוכן להכיר אנשים חדשים ואיכותיים ורוצה לקיים אורח חיים בריא ומגוון.הצוות שלנו: הרשת רואה לנגד עיניה מצוינות בשירות כערך עליון, בדגש על העצמת ההון האנושי בכל הפעילויות. תודעת השירות גבוהה, לצד הידע והצוותים המנוסים והמקצועיים, מבטיחים לדיירים ביטחון, יחס אישי חם ואוהב, לצד איכות חיים גבוהה. באמנת השירות של הרשת מתחייבים הרשת ועובדיה להעניק לדייר יחס אישי וחם ושירות המותאם לצרכיו האישיים; לשמור על כבודו, פרטיותו ובטיחותו; להיות קשובים לבקשות ופניות הדייר ומשפחתו; לשתף את הדייר ומשפחתו בכל ההחלטות הנוגעות לו ולחתור למצוינות תוך קיום דיאלוג ופתיחות למשוב.
קצת עלינו: קהילת פרוטיאה אימצה לעצמה מדיניות ופילוסופיה ניהולית של מתן שירות איכותי לדיירים, תוך כדי כיבוד פרטיותם והבטחה לביטחון אישי, רפואי, חברתי, כלכלי ותרבותי, יחד עם האפשרות של כל דייר לשלוט בחיים שלו ולקבל החלטות המתאימות לו בתוך מגוון רחב של אפשרויות.


יום בחיי הדיירים: מגוון רחב של פעילויות ספורט, טיולים בטבע, חוגי טיפוח הגוף, חוג מיטיבי לכת, חוגי תרבות ואומנות, ברידג', הרצאות, הופעות וקונצרטים מוצעים מידי יום בתוכנית עשירה, שחלקה קבוע וחלקה משתנה משבוע לשבוע. 


אף פעם לא משעמם כאן כי: יש שטחים ציבוריים פנימיים וחיצוניים להנאה ולשימוש הדיירים, חבריהם ומשפחותיהם, שרותי מסעדה ובית קפה איכותיים, שירותי הסעות לדיירים, שרותי מרפאה 24/7, שרותי רפואה מונעת ורפואה אקוטית, שרותי רפואה משלימה, דיאטנית, מספרה, פדיקור, קוסמטיקאית, חדר כושר, בריכת שחיה מקורה ומחוממת וסאונה – והכל לטובת נפש וגוף בריאים.


מה תוכלו למצוא בכל דירה? מגוון רחב של דירות בגדלים שונים. כל דירה מתוכננת תוך שימת דגש על נגישות ונוחות. בדירה תמצאו ארונות מטבח איכותיים, מזגן דירתי, חימום תת רצפתי לחורף, מערכת קריאת מצוקה המקושרת לדלפק הקבלה המאוייש 24/7, דוד מים חמים דירתי, שירותי אחזקה של הדירה ושטחים ציבוריים, גינון, ניקיון, שמירה 24/7 ותמיכה רפואית ורגשית.


למי כדאי לגור כאן? כל מי שאוהב מרחבים ירוקים, נופים מרהיבים, מגוון אפשרויות לפעילות, חברה מצוינת, איכות חיים גבוהה והחופש לבחור כיצד הוא רוצה למלא את שגרת יומו, בין אם בתוך המקום או מחוצה לו תוך ידיעה שיש מי שדואג לו לפרטים הקטנים. דיירים חילוניים ומסורתיים, דוברי עברית ואנגלית.


הצוות שלנו: צוות מקצועי, איכותי וקבוע שצבר ניסיון רב שנים בתחום. הצוות זמין, מאיר פנים ומשרה תחושה של בטחון, נועם במתן שירות, ידע ויכולת לפתרון בעיות ומצוקות של דיירים ובני משפחותיהם. הניהול כולו מתבצע בשקיפות, הוגנות ורוחב לב ובהתאם לחוק הפיקוח על הדיור המוגן 2012.